Dell Yetkili Servisi

Dell Yetkili Servisi

Dell Yetkili Servisinde laptop, pc, tablet, all in one pc, server pc, monitor, projektor arıza onarımları yapılmakadır.

Dell Yetkili Servisi Ankara

Ankara ve çevre şehirler (Konya,Eskişehir,Antalya,Bursa ...vs) hizmet sorumluluğunda olan Dell Yetkili Servisinde laptop, pc, tablet, all in one pc, server pc, monitor, projektor arıza onarımları yapılmakadır. Servisimiz yaklaşıl son dört yıldır Ankara'da Dell teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Sayısız laptop, monitor, anakart,ekran kartı onarımı teknik servisimizde usta ellerde gerçekleştirilmiştir.

Dell Cihazınızın garanti durumunu ve garanti tipini sorgulamak için bağlantıdaki link üzerinden DELL resmi adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu bağlantıdan cihazınızın garanti süresinin dolup dolmadığını, garanti kapsamını ve yerinde servis desteği (Carry-in servis hizmeti) olup olmadığını cihazınızın Service Tag (Servis Etiket Numarası) , Serial Number (Cihaz Seri Numarası),  Service Request (Servis Çağrı Numarası), gibi bilgiler ile sorgulamanız mümkündür. 

Koç sistem Dell çağrı merkezini veya işletmemizi iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından arayarak ulaşabilir, böylece arıza kaydı açtırmış olarak cihazı getirdiğinizde zaman kazanmış olursunuz. Aynı işlemi işletmemize geldiğinde cihaz kabul kısmında görevli Dell müşeteri temsilcisi ile yaptırma imkanına da sahipsiniz. 

Workstation, All in One PC, Thin Client, Gaming Ürünler(PC, Laptop) gibi elit ve business cihazlarınızın da onarımı yine dell teknik servisinde doğru ekipman ve tecrübeli personel marifetiyle en kısa zamanda onarılması mümkündür. Ankaranın dell servisi olarak güven veriyoruz, bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyet ve şikayetlerini değerlendiriyor ve kendimize yeni günellemeler uygulayarak size faydalı yeni yöntem ve uygulama tarzları benimsiyoruz.

Servisimizde laptop ve diğer Dell cihazınızı kargo ile gönderim yaparak bize ulaştırmanız mümkündür ancak gönderim esnasında sorumluluk tamamiyle size ait olup kargo paketlemesi mümkün ise kendi orijinal kutusunda olmalı. Kargo paketinde hasar tespit edildiğinde kargo tutanak tutulup cihazınız iade edileceği önemle hatırlatılmaktadır.

Türkiyedeki Dell Yetkili Servisleri adresleri ve bulundukları iller, ilçeler aşağıdadır;

1) Ankara, Keçiören

2) İstanbul, Maltepe

3) İstanbul, Kadıköy

4) İstanbul, Şişli