MENÜ
  • İletişim Numaramız 03123211213 (DELL)

  • Çalışma Saatleri 09:00-18:00

  • Eposta Adresimiz dell@gokturkbilisim.com.tr

Ankara Dell Authorized Repair Center - Göktürk Bilişim

Ankara Dell Yetkili Servisi - Göktürk Bilişim

Ankara dell servisi olarak ; sunucu, all in one, pc, laptop, notebook, ultrabook, anakart, işlemci, ekran kartı, ram, çipset, ekran, tuş takımı, yazıcı, projektör, kuzey köprü çipseti gibi tüm arızalara yetkili dell servisi olarak müdahale ediyoruz, garantili dell onarımı yaparak teknik servisimizde bilgisayar garanti kapsamında ücretsiz onarım va tamirat yapılmaktadır. Dell laptop tamiri konusunda tecrübeli yetkili servis çalışanlarımız laptop arizasında size Dell müşteri hizmetleri hattımızdan merak ettiğiniz tüm arıza detayları ile ilgili yardımcı olacaklardır. Dell resmi adresinden cihazınızın garanti durumunu sorgulama yaparak veya teknik servisimizdeki Dell Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek cihazınızın garanti durumunu sorgulatabilir, garantisinin devam edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Garantisi devam eden bilgisayarlarınızın arızası durumunda kişisel kullanımdan kaynaklı hatalar (sıvı teması, düşürme...vs) ile garanti dışında kalma durumu haricinde ücretsiz onarım yapabilmekteyiz.

Dell Garanti Durumunu Sorgulama yaparak veya servisimiz üzerinden sorgulayarak öğrendiniz ve cihazınızı dell garantisi ile onarıma teslim etmek istiyorsanız Dell Ankara Yetkilisi olan Göktürk Bilişim bilgisayar tamir teknik servisine iletisim sayfamızdaki telefon numaralarından ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankaranın Tek Dell Yetkili Servisi

Dell yetkili servisi Ankarada sadece firmamız yapmaktadır, yaklaşık dört yıldır karşılıklı memnuniyet ve Göktürk Bilişime olan güveninizle teknik servis işlemlerinizi problemsiz yapmaktayız. Dell yetkili servisi olarak sorumluluk bölgemiz aslında tüm Türkiye dir. Türkiye dell yetkili servisleri sadece birkaç firma ve birkaç ildeki işletme ile sınırlı tutulmuştur. Bu sebeple Ankara iline komşu diğer illerden (Antalya, Eskişsehir, Konya...vs) öncelikle bize ulaşabilirsiniz. Teknik servis ağımız çok geniş ve sorumluluk bilincimiz çok yüksektir. Haliyle il dışından kargo gönderisi ile cihazını teslim etmek isteyen müşetilerimize de anlaşmalı kargolarımız ile yardımcı olmaktayız.

Garantideki Cihazınızın Son Durumu

Dell garantiye teslim ettiğiniz laptop, pc tüm cihazlarınızı bağlantıdaki linkten sorgulayabilir, böylelikle grantili cihazın son durumu ile ilgili bilgi almış olursunuz. Ayrıca arıza onarımı tamamlanan tüm bilgisayarlarınızın durumu hakkında hemen aranarak bilgilendirilirsiniz.

Ankara Dell Yetkili Servisi - Göktürk Bilişim - Servis Müşteri Karşılama