MENÜ
  • İletişim Numaramız 03123212120‬ (DELL)

  • Çalışma Saatleri 09:00-18:00

  • Eposta Adresimiz [email protected]

Ankara Dell Servisi de Garanti Süresi Ne Kadar


Ankara Dell Servisi de Garanti Süresi Ne Kadar

Ankara Dell servisi en iyi laptop tamir hizmetini sunmaktadır. Laptop arızalarına uzman teknisyen ekibimiz en ileri yöntem ve cihazlarla müdahale ederek arızaların kalıcı olarak onarılmasını sağlar. Göktürk Bilişim - Ankara Dell servisinde laptop tamiri öncesi arıza tespit işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tespit edilen arıza ve onarım maliyeti hesaplaması yapılarak müşteri bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Maliyet için müşteri onayı alındıktan sonra tamir işlemine geçilerek en iyi şekilde tamir yapılmaktadır. Bu sayede laptop tamir fiyatlarında sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız. Müşteri memnuniyeti sağlamak için Göktürk Bilişim - Ankara Dell servisi olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ankara Dell servisinde laptop tamir işlemlerine 6 ay garanti veriyoruz. Bu sayede aynı arızalarla tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sadece uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan garantili laptop tamiri işlemlerinde arıza ve arızaya neden olan sorun ortadan kaldırılarak tamir işleminin kalıcı hale gelmesi sağlanmaktadır. Ankara Dell servisi olarak yaptığımız parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanarak tamirin daha uzun süre kalıcı olması sağlanmaktadır. Laptop performans iyileştirmesi için SSD değişimi, RAM değişimi, işlemci değişimi gibi birçok farklı yöntem uygulanarak laptopların performans yükseltmeleri sağlanmaktadır. Laptop performans iyileştirmelerinde yükseltilebilecek olan özellikler sınırlı olabilmektedir. Laptop modeliniz için yapılabilecek iyileştirmeler hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Dell servisi olarak RAM yükseltme, SSD değişimi, Ekran kartı değişimi gibi çeşitli performans iyileştirmeleri ile laptoplarınızı daha performanslı ve hızlı hale getirebilirsiniz. Laptopunuzda ekran kartı, işlemci gibi parçaların anakarta monteli ya da soketli olması değişim işleminin yapılıp yapılamayacağını belirlemektedir. Bu nedenle laptop markanıza göre performans arttırma özellikleri değişiklik göstermektedir. Laptop performansına etki eden batarya değişim işlemleri de yine servisimizde yapılmaktadır. Daha yüksek kapasiteli ve daha dayanıklı yeni teknoloji bataryalar ile bataryanızı değiştirerek laptoplarınızı daha uzun şarj sürelerinde kullanabilirsiniz. Daha uzun şarj süresi kullanım için eski bataryaları yenileri ile değiştirmeniz gerekir. Laptop batarya değişim işlemlerinde sök-tak bataryalarda kolayca yapılırken gömülü bataryalarda değişim işlemleri profesyonellerce yapılmalıdır. Servisimizde profesyonel batarya değişimi yapılmaktadır.


Sayfa Etiketlerimiz

#Ekran kartı değişimi, # SSD değişimi, # Ankara Dell servisi,