MENÜ
  • İletişim Numaramız 03123212120‬ (DELL)

  • Çalışma Saatleri 09:00-18:00

  • Eposta Adresimiz [email protected]

Dell Laptop Garanti Sorgulama Nereden Yapılır


Dell Laptop Garanti Sorgulama Nereden Yapılır

Dell laptop garanti sorgulaması nereden yapılır en çok merak edilen Dell garanti sorusudur. Dell laptop garantisi süresini öğrenmek ve garanti bitiş tarihini öğrenmek için Dell resmi sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Dell garanti süresi öğrenmek için ihtiyacınız olan servis etiketi üzerinde yer alan numaradır. Bu numarayı sorgu aracına girdiğinizde garanti bilgileriniz listelenecektir. Dell laptop garanti süresi içerisinde garanti sözleşmesinde yer alan arızalar için ücretsiz onarım hizmeti sunmaktadır. Dell laptop garanti servisinde yapılan işlemler sayesinde bilgisayarlarınızda üretim kaynaklı arızalardan ücretsiz olarak kurtulabilir ve ödediğiniz paranın karşılığını sağlam laptop sahibi olarak alabilirsiniz.

Dell laptop garanti sorgulaması yapmak için eğer servis etiketine sahip değilseniz yine de sorgulama yapabilirsiniz. Dell resmi sitesinde yer alan araç ile laptopunuzu otomatik tanımasına izin verebilirsiniz. Bu sayede laptopunuza ilişkin garanti bilgileri listelenecektir. Dell garanti servisi olan Göktürk bilişimde bilgisayar tamiri yaptırarak arızaların sorunsuz ve tam olarak çözülmesini sağlayabilirsiniz. En iyi arıza onarımını yapan Göktürk Bilişime gelerek laptopunuzun garantisini sorgulatabilir ve arızalara çözüm talep edebilirsiniz. Bilgisayar tamirinde uzman olan Göktürk Bilişim yüksek kalite standartlarında yaptığı özel servis tamir işlemlerine 6 ay garanti vermektedir. Ücretsiz arıza tespiti ve 6 ay garantili tamir hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Dell garanti yenileme ve uzatma hizmetlerini otuza yakın ülkede sunmaktadır. Garanti uzatma ve yenileme hizmeti ülkelerin garanti koşulları ile ilgili kanunları ile alakalı olarak belirlenmektedir. Dell Türkiye’de online garanti uzatma ve yenileme işlemi yapmamaktadır. Dell laptoplarınızı garanti kapsamında en iyi Ankara dell servisinde tamir ettirmek ve garanti süreniz hakkında bilgi almak için servisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Ankara Dell servisi olarak laptop garanti süreleri içerisinde meydana gelen tüm arızalara garanti kapsamında tamir hizmeti vermektedir. Garanti süresi içerisinde laptoplara yapılacak olan yetkisiz müdahalelerin garanti koşulları dışına çıkmasına neden olacağı için garanti kapsamında olmayan arızaların onarımında da Dell garanti servisi tercih edilmelidir. Dell laptop tamirinde en iyi garanti ve teknik servis hizmeti de servisimiz tarafından sunulmaktadır.


Sayfa Etiketlerimiz

#Dell laptop garanti sorgulaması nasıl yapılır, # Dell laptop garanti,